Realty World Elfi Gayrimenkul

2013 yılında Bursa’da kuruldu. Gayrimenkul sektöründe uzman gayrimenkul danışmanları bünyesine katarak, çok kısa sürede hızlı bir gelişim gösterdi. Profesyonel gayrimenkul hizmetine ihtiyaç duyan danışanlarını önemseyen Elfi Gayrimenkul, ülke genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarıyla ihtiyaçları karşılamanın yanında beklentilerin üzerine çıkmayı başararak, sektöre kalıcı bir imza attı. 2016, 2017 ve 2018 Yılında Realty Word ofisleri arasında Türkiye birincisi olarak bu gelişmesini taçlandırdı.

Ofis olarak emlâk sektöründe Bursa’da ve Türkiye’de en fazla danışman kadrosuna sahip ofisler arasında yer alan Elfi Gayrimenkul, hızlı bir şekilde müşteri tavsiyeleri ile büyümeye devam etmektedir.

“DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR” prensibi ve dinamik uzman ekibiyle hızla büyüyen ve 2016-2017-2018 yılı Realty World Türkiye şampiyonu olan Elfi, kariyerinde kalıcı başarılara imza atmakta ve siz değerli müşterilerimize Bursa ve Balıkesir’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentileri uzman danışmanlar tarafından analiz edilerek doğru şekilde belirlenmekte ve ‘en yüksek’ ekonomik faydayı sağlayacak fiyatla, ‘en kısa’ zamanda hayata geçirilmektedir.

Gayrimenkulünü satmak ya da kiralamak isteyen danışanları için alıcı müşteri portföyü; gayrimenkul almak isteyen danışanları için satıcı müşteri potrföyü hazır olan Elfi Gayrimenkul, bu alanda da rakiplerinin önüne geçmektedir.

Siz değerli müşterilerimize hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ekip olarak hizmet vermeye her an hazır olduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

Realty World Elfi Gayrimenkul Ekibi

WhatsApp
-->