KUZEY KIBRIS BİR AKDENİZ CENNETİEşsiz kumsalları, büyüleyici tarihi ve en önemlisi aynı dili ve kültürü paylaştığımız Kuzey Kıbrıs sizi çağırıyor…

Akdeniz’in Sicilya ve Sardunya’dan sonra en büyük 3. Adası olan Kıbrıs; güvenlik, yaşam kalitesi, döviz cinsinden gayrimenkul getirileri ve İstanbul’a sadece 70 dk. mesafesi ile yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi durumundadır.

Elfi Gayrimenkul ŞİMDİ DE
KUZEY KIBRIS’TA


Gayrimenkul sektöründe Güney Marmara’nın en büyüğü ELFİ Gayrimenkul, şimdi de Akdeniz’in incisi, eğitim, turizm ve yatırım olanakları ile cazibe merkezi haline gelen Kıbrıs’ta. Daha önce bir çok başarılı proje satışına imza atmış olan ELFİ, şimdi de Kuzey Kıbrıs’ın en büyük konut projelerini Türkiye’ye getiriyor.

Detaylı Bilgi Al

Daha önce bir çok başarılı proje satışına imza atmış olan ELFİ, şimdi de Kuzey Kıbrıs’ın en büyük konut projelerini Türkiye’ye getiriyor.

Gazimağusa'da Bir İlk


Residence Konforu TERRACE PARK’ta hayat buluyor


GAZİMAĞUSA'nın en elit lokasyonuna sahip, benzersiz mimari yapısı ve bugüne kadar yapılmamış konseptiyle, balkon ve geniş teraslarla donatılmış gökyüzünde müstakil bir yaşamı sizlere sunmakta.
Gazimağusa'nın en önemli caddeleri olan Doğu Aakdeniz Üniversitesi Yolu ve Salamis Caddesi'nin Tam Ortasında Kalan Konumu İle tüm önemli noktalara yürüyüş mesafesindedir.
Proje; Toplamda 102 Adet Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 Daire Seçenekleri ile geniş bir yelpaze sunmaktadır.

CORNER PARK


Her şey elinizin altında


Mağusa merkezde, benzersiz konumu ile geniş yaşam alanları sunan projede yerinizi ayırtın.

COURTYARD


Long Beach’te Dev Proje


Özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi, Kuzey Kıbrıs’ın en güzel turizm bölgelerinden İskele’de hayat bulan Courtyard, kapılarını yatırımcıları için aralıyor. Yılın 365 günü 5 yıldızlı tatil köyü konforunu yaşayacağınız proje, birbirinden farklı bir çok sosyal donatıyı bünyesinde barındırıyor. *Restaurant, Resepsiyon, Fitness, Kreş, Sauna, Hamam, Kids Club, Market vb. sosyal alanlar

Four Seasons Life


Luxury Seafront Life Style


* İskele Bölgesi’nde denize sıfır konum,
* 102.000 m² arazi ve 65.000 m² peyzaj alanı,
* Muhteşem peyzaj ve kesintisiz deniz manzarası,
* 36 m² ile 200 m² arası stüdyo daireden 3+1 villaya 420 konut,
* 260 m. uzunluğunda kum sahil şeridi,
* Yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve saunadan spor salonuna kadar bir çok sosyal alan.
WhatsApp